MÖBLER / Kistor / Kista 6525077
nr 652 5077
Kista
längd: 93cm; bredd 40 cm: höjd: 48 cm, proveniens; Brasilien, tidigt 1900-tal, gjort av äldre virke
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 23 augusti 2010
kl 19:03:32
1.300 kr
1.300 kr
Pakistanska mattor
Kista
nr 652 5077
Kista
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.400 kr |
måndag 23 augusti 2010 |
Pakistanska mattor